Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidej se k nám!

MARKET TO CASH MANAGER (SHARP-X)

Náplň práce:

• Zodpovědnost za efektivní procesy Market To Cash (Order To Cash)
• Nastavení a reporting stanovených KPIs v rámci Market To Cash procesů
• Úzká spolupráce s Heineken Global Shared Services v Krakowě a odpovědnost za plnění společných cílů
• Vedení teamů odpovědných za Commercial Support (smluvní a investiční oddělení) a oddělení vymáhání pohledávek včetně odpovědnosti za efektivní řešení právních sporů
• Vedení vybraných projektů za finanční oddělení

Požadujeme:

• VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na finance nebo podnikovou ekonomiku nebo právní zaměření
• Nejméně 3 roky zkušenosti z oboru (Sales support, OtC, MtC)
• Výbornou znalost práce s PC (MS Office, zvláště Excel)
• Znalost účetních principů (AR, Cash Application)
• Orientaci v právním vymáhání pohledávek, forem zajištění, řešení soudních sporů, insolvenčním zákoně a vyhodnocení úvěrových rizik
• Orientaci v Credit Managementu včetně Collections & Dispute Managementu
• Silné zaměření na zákazníka
• Dobré komunikační dovednosti, analytické myšlení a samostatnost
• Výbornou znalost anglického jazyka
• Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

• Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
• Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
• Osobní automobil i k soukromému použití
• Motivační finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis co nejdříve.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlinky 160/12, 603 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Kontakt

Lenka Šedová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám