Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidej se k nám!

TRADE MARKETING SPECIALIST - part time

Náplň práce:

• Administrativní a analytickou podporu pro Trade marketing managera a tým Key Account Managerů
• Vedení agendy týkající se lednic společnosti Heineken
• Vedení Category management projektů (tvorba plánogramů ve SpaceMan programu)
• Sběr a analýza dat pro vyhodnocení Trade Marketingových aktivit
• Monitoring Trade Marketingových aktivit konkurence
• Pomoc při přípravě Trade Marketingových kampaní a eventů
• Správa kompletní databáze logistických dat a vizuálů produktů společnosti
• Aktualizace příruček pro obchodní zástupce
• Kontrolu marketingových aktivit na prodejnách

Požadujeme:

• VŠ vzdělání výhodou
• Zkušenost na podobné pozici vítána
• Silné Analytické schopnosti a komunikační dovednosti
• vynikající znalosti MS Excel
• Spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch
• Obchodně-orientovaná osobnost
• Velmi dobrou uživatelská znalost MS Office,
• Znalost práce v SAP výhodou
• Výbornou znalost anglického jazyka
• ŘP sk B

Nabízíme:

• Práci na 0,5 - 3/4 úvazek (dle dohody)
• Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
• Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
• Motivační finanční ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
• Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis co nejdříve.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Šedová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám