Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidej se k nám!

SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV

Náplň práce:

  • Příjem a výdej zboží
  • Manipulace se zbožím v prostorách skladu
  • Odpovědnost za vyskladněné a naskladněné zboží (přesnost, včasnost)
  • Řízení vysokozdvižného vozíku
  • Úklid a údržba pořádku na pracovišti

Je potřeba, abyste měl/a:

  • Vzdělání minimálně SOU - střední odborné učiliště
  • Vynikající zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • Bezúhonnost
  • Oprávnění na řízení vysokozdvižného vozíku podmínkou

A výhodou je, kdybyste dále měl/a:

  • Praxe na obdobné pozici v distribuci vítána
  • Organizační schopnosti, samostatnost i schopnost kolektivní spolupráce
  • Flexibilitu, operativnost při řešení provozních záležitostí

Nabízíme:

  • Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis co nejdříve.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hybešova 956/1, 602 00  Brno-Staré Brno, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Martina Koníčková
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám