Detail pozice

Jsme HEINEKEN Česká republika a hledáme novou posilu do našeho týmu. Takže, pokud se nebojíte výzev a chcete pracovat v pivovarské společnosti s přátelskou a neformální firemní kulturou, pak jste přesně člověk pro nás!

SENIOR ELEKTRIKÁŘ

Hledáme kolegu, který má zkušenosti s elektro problematikou ve výrobním podniku. Co Vás čeká? Budete vést tým elektrikářů a starat se o hladký chod provozu na všech střediscích našeho pivovaru.

Náplň práce:

  • Vedení týmu elektro specialistů
  • Spolupráce s dodavatelskými firmami
  • Řízení elektroúdržby, řízení skladu náhradních dílů elektro
  • Reporting spotřeb energií, analýzy

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenost s vedením malého kolektivu
  • AJ na mírně pokročilé úrovni
  • platná vyhláška 50 § 6
  • ochotu pracovat na směnný provoz

Nabízíme:

  • Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis co nejdříve.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Pivovaru 1, 270 53  Krušovice-Krušovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), Čeština (výborná)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Šedová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám