Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidej se k nám!

CHANNEL ACTIVATION MANAGER ON-TRADE

Pro oblast HORECA hledáme nového kolegu, který bude na základě dobré znalosti potřeb zákazníka a pochopení potřeb konzumenta zodpovědný za přípravu kalendáře komerčních aktivit. Svým úsilím tak bude překládat strategii společnosti do taktiky v obchodním kanále On Trade, a to z pozice trade marketingového / channel managera. Láká Vás být vyzyvatelem na pivním trhu? Ozvěte se nám.

Náplň práce:

  • Řízení trade marketingové strategie pro On-Trade
  • Plánování, rozvoj trade marketingových aktivit v segmentu On-Trade
  • Inovace produktů a služeb pro zákazníky i konzumenty
  • Zodpovědnost za zviditelnění značek ve svěřeném segmentu
  • Monitoring a analýza aktivit konkurence
  • Spolupráce na vývoji POS materiálů
  • Vedení cross-functional projektů
  • Reporting výsledků realizovaných aktivit
  • Vedení malého týmu

Požadujeme:

  • Praxe v oblasti Trade marketingu/Category managementu/Marketingu/Obchodu min. 2- 3 roky
  • Zkušenosti z rychloobrátkového sektoru velkou výhodou
  • Obchodní a strategické myšlení
  • Min SŠ či VŠ vzdělání
  • Organizační schopnosti
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Orientace na zákazníka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Zázemí stabilního zaměstnavatele
  • Otevřenou a přátelskou firemní kulturu
  • 5 týdnů dovolené a flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek do cafeterie a stravenky hrazené z větší části zaměstnavatelem
  • Multisport kartu
  • Zaměstnanecké pivo
  • Podporu kariérního růstu v rámci společnosti i v zahraničí

Pokud Vás oslovila příležitost se podílet na rozvoji trade marketingové strategie On trade v naší společnosti, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v AJ aj ČJ.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Heineken Česká republika, a.s.

Kontakt

Lucia Kočišová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám