Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidejte se k nám!

TRADE MARKETING - CHANNEL ACTIVATION PROFESSIONAL ON TRADE

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za přípravu a rozpracování brand manuálů jednotlivých POSM
  • Před-schválení designu a pravidelná komunikace napříč odděleními i vně společnosti (BM, TM, Sales, agentura)
  • Zodpovědnost za celkový proces od VŘ, technická specifikace, test na provozovně, zajištění feedbacku z trhu
  • Řízení prodejních aktivit v kanále On Trade
  • Pravidelné market visit (primárně TOP Horeca, Modern pub, Restaurace, strategické značky), aktivní účast v trhu a na poradách obch.týmu
  • Analýza a znalost trhu kanálu On Trade

Požadujeme:

  • 2 roky zkušeností v oblasti marketingu či obchodu v FMCG společnosti
  • Znalost kanálu On-trade
  • Velmi dobrá znalost AJ
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Prezentační dovednosti
  • Schopnost spolupracovat a rozvíjet vztahy
  • Řidičský průkaz sk. B
  • VŠ – marketingové zaměření výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní zodpovědné zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti s otevřenou firemní kulturou
  • Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
  • Možnost práce z jakékoli naší kanceláře (Praha, Brno, případně Krušovice, Velké Březno)
  • Mobilní telefon a notebook
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie) a zaměstnanecké pivo
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno, Praha

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, dovolená 5 týdnů, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Šedová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám