Detail pozice

Společnost HEINEKEN Česká republika a.s. je jedním z nejvýznamnějších hráčů na českém pivním trhu. Tradice, silná neformální kultura, chuť vítězit, vášeň pro kvalitu, respekt k ostatním a ohled na životní prostředí jsou hodnotami všech našich zaměstnanců. Přidej se k nám!

VÝROBNÍ TECHNIK - ELEKTRIKÁŘ

Náplň práce

  • Provádění elektro údržby a oprav strojů
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Samostatná práce na přidělených projektech
  • Operativní řešení problémů
  • Práce ve vícesměnném provozu

Požadavky

  • Minimálně SOU technického směru
  • Vyhláška 50 min. par. 6
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat ve vícesměnném provoze, i o víkendech
  • Praxe v oboru výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v zahraniční společnosti
  • Motivační finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké pivo
  • Další benefity dle vlastního výběru (cafeterie)
  • Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání
  • Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud splňujete naše požadavky a tato pracovní příležitost Vás skutečně oslovuje, zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis co nejdříve.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Pivovaru 1, 270 53  Krušovice-Krušovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

HEINEKEN Česká republika, a.s.

Kontakt

Lenka Šedová
Pošli CV

Nesedí ti žádná pozice?

Pošli nám svůj životopis, ať o tobě víme.

Napiš nám